Połącz...

Stażysta w dziale zakupów

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 17 - 20 PLN/h
Opublikowane 25 dni temu
Kontakt Iga Sroczyńska
Nr Ref. 4-13-48152

Naszym Klientem jest europejski producent, którego siedziba firmy znajduje się w okolicach Poznania. Obecnie w związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Stażysty w dziale zakupów

Miejsce pracy: Zakrzewo

Obowiązki:

  • Wsparcie w realizacji procesu zakupowego dla określonej grupy surowców i materiałów
  • Przygotowanie zamówień zakupu
  • Kontrola zapasów magazynowych po względem zapotrzebowania produkcyjnego
  • Przygotowanie dokumentów powiązanych z procesem zakupowym
  • Wsparcie w procesie oceny ofert
  • Ścisła współpraca ze Specjalistami ds. Zakupów oraz Kupcami
  • Archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in planowania produkcji, logistyki produkcji, jakości, sprzedaży, księgowości

Wymagania

  • Zainteresowanie w dziedzinie zakupów (preferowane studia kierunkowe: związane z procesami logistyczno-magazynowymi i/lub zakupowymi)
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office (Excel, Word)
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność oraz zorientowanie na osiąganie celów i zysku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Korzyści

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość realizowania swoich pomysłów w organizacji
  • Przyjazne środowisko pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kupno | Asystent / asystentka | Wsparcie | Młodszy / młodsza | Zakupy | Kupno | Logistics specialist