Stażysta w Dziale Rekrutacyjnym ze znajomością języków obcych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 133694

Aktualnie do naszego zespołu Business Services poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie,redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych (LinkedIn, GoldenLine)
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość drugiego języka będzie atutem
  • zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • dyspozycyjność do pracy 40h w tygodniu
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • umiejętność pracy w zespole

  • możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań
  • możliwość udziału w projektach dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim, jak i z zagranicznym kapitałem
  • praca w międzynarodowym środowisku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter