Stażysta w Dziale Rekrutacyjnym ze znajomością języków obcych

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 133694

Aktualnie do naszego zespołu Business Services poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie konsultantów w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie, redagowanie oraz kontrola merytoryczna ogłoszeń
  • wyszukiwanie kandydatów w bazie danych oraz na portalach społecznościowych (LinkedIn, GoldenLine)
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi kandydatami

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość drugiego języka europejskiego ( włoskiego,francuskiego, czeskiego, niemieckiego,węgierskiego, duńskiego, szwedzkiego)
  • zainteresowanie rozwojem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników
  • dyspozycyjność do pracy 40h w tygodniu
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy
  • duży poziom samodzielności i zaangażowania
  • umiejętność pracy w zespole

  • możliwość pracy w wiodącej firmie doradztwa personalnego w Polsce i w Europie
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi, baz, międzynarodowych rozwiązań
  • możliwość udziału w projektach dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno z polskim, jak i z zagranicznym kapitałem
  • praca w międzynarodowym środowisku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Recruiter