Połącz...

Stażysta/ka w Dziale HR

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 20 dni temu
Nr Ref. 3-19-40578

Jeżeli biegle znasz język angielski, jesteś zainteresowany/a możliwością zdobycia doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej firmie, zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższym ogłoszeniem!

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przygotowanie i poprowadzenie promocji programu rozwojowego dla Młodych Talentów (komunikacja, selekcja aplikacji, organizowanie spotkań),
  • współpraca z biurami karier i organizacjami studenckimi oraz portalami pracy,
  • tworzenie i aktualizacja strony internetowej – sekcja „Kariera”,
  • przygotowanie komunikacji dotyczącej prowadzonych programów HR,
  • zarządzanie aplikacjami kandydatów w wewnętrznej bazie,
  • wsparcie administracyjne bieżących projektów z obszaru rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy.

Wymagania

  • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych,
  • pasja w poszerzaniu wiedzy z zakresu rekrutacji, budowania wizerunku pracodawcy i rozwoju pracowników,
  • inicjatywa w proponowaniu rozwiązań,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wysoka komunikatywność i otwartość na współpracę z innymi,
  • zorientowanie na wysoką jakość pracy,
  • łatwość i chęć uczenia się nowych zagadnień.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia (do 35 h w tygodniu),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Administracja | Rekrutacja | Lecturer