Połącz...

Stażysta/ka w Dziale Compliance

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 22 dni temu
Nr Ref. 3-19-40942

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta/ka w dziale Compliance
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji prawniczej
  • wsparcie w organizowaniu spotkań i szkoleń wewnętrznych
  • przygotowywanie materiałów na spotkania i szkolenia,
  • bieżące wsparcie organizacyjne i administracyjne pracowników działu.

Wymagania

Wymagania:
  • absolwent/ka lub student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych (mile widziane prawo, zarządzanie, administracja),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zdolności analityczne,
  • dokładność i skrupulatność.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia (do 35 h w tygodniu),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • lokalizacja biura - Mokotów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Administracja | HR | Asystent / asystentka | Projekt | Młodszy / młodsza | Back office | Biuro | Law lecturer