Połącz...

Statystyk

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 124367

Jeżeli jesteś osobą ambitną, świetnie zorganizowaną, poszukujesz pracy w renomowanej firmie, która umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie doradztwa statystycznego, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy:

Statystyka
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • uzupełnianie i nadzorowanie zleceń dotyczących systematycznego gromadzenia, opracowywania oraz interpretowania danych liczbowych,
  • tworzenie wykresów, tabel związanych z analizą statystyczną,
  • przygotowywanie raportów statystycznych, analiz danych z tabel, wykresów statystycznych,
  • asystowanie w procesie interpretacji i oceny wyników badań,
  • opracowanie przejrzystych przykładowych technik i procesów statystycznych dla celów analitycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek Statystyka, bądź pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa statystycznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Word,Excel, Outlook),
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowane ukończenie kursów z zakresu doradztwa statystycznego.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z mozliwością przedłużenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812

HR and administracja and prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Administracja | Lecturer