Połącz...

Starszy specjalisty ds. kadr i płac/koordynator

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137680

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi serwisowe w branży IT. W chwili obecnej w związku z rozwojem organizacji pilnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko
Starszego specjalisty ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: okol. Wrocławia

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń i wprowadzanie przelewów pracowniczych
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF, PFRON, GUS
  • administrowanie danymi w systemie kadrowo-płacowym
  • aktualizacja regulaminów wynagrodzeń i pracy
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo-płacowych
  • organizacja badań lekarskich oraz kontrola ich terminowości
  • rozrachunki z urzędami administracji państwowej
  • administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie zatrudniającej 200+ osób
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, PFRON, ZUS oraz prawa pracy,
  • Min komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość programu Płatnik, aplikacji Microsoft Office (zwłaszcza Excel)
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
  • Wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • przyjazne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Koordynator | Płace | Polskie prawo pracy | Administracja |