Połącz...

Starszy Specjalista Utrzymania Ruchu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 134429

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy, o zaawansowanej infrastrukturze technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Zadania:

  • diagnostyka przyczyn awarii oraz wykonywanie napraw urządzeń i maszyn;
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzań;
  • Utrzymanie ruchu, zapewnienie ciągłości pracy;
  • Planowanie i wykonanie przeglądów, remontów, konserwacji;
  • Optymalizacja procesów, zapewnienie efektywności pracy maszyn;
  • Zamawianie części zamiennych, kontakty z dostawcami;
  • Weryfikacja i prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (elektryka, elektronika, automatyka);
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki;
  • Wiedza z obszaru automatyki (napędy, falowniki, sterowniki PLC i Siemens S7);
  • Znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych;
  • Uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane;
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Możliwość awansu;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej firmie;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Produkcja | Technik | Elektryk | Specjalista | Motoryzacja | Metal | Produkcja | SEP |