Połącz...

Młodszy specjalista ds zakupów z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138882

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta prowadzi rekrutację na stanowisko Młodszego specjalisty ds zakupów z językiem niemieckim

Lokalizacjia: Kraków

Zakres obowiązków

  • Analiza ofert i umów w celu optymalizacji dokonywanych zakupów
  • Analiza trendów na rynku i tworzenie przewidywań
  • Zarządzanie bazą danych
  • Zakup materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem i wewnętrznymi wytycznymi
  • Prowadzenie i monitorowanie zgodności procesu dostarczania materiałów
  • Negocjacja umów z dotychczasowymi dostawcami
  • Budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z dostawcami
  • Tworzenie strategii zakupowych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego min. na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wielozadaniowość

Korzyści

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca w młodym, dynamicznym środowisku
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezieczenie
  • pakiet relokacyjny
  • bonus finansowy
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dofinansowanie na szkolenia poza strukturami firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kupno | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Planista | Kupiec | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Administrator | Analityk | Associate | Elektronika | Motoryzacja | BPO | SSC | Sprawozdanie finansowe | Język | Młodszy / młodsza | Administration