Starszy Specjalista ds. Wycen i Modelowania Finansowego (Senior Associate in V&M

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN/m
Opublikowane 14 dni temu
Nr Ref. 1-11-45068

Dla naszego klienta, prestiżowej firmy doradczej, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Starszego Specjalisty ds. wycen i modelowania finansowego (Senior Associate in Valuation & Modeling).
Najważniejsze obowiązki:

  • przygotowywanie zaawansowanych modeli biznesowych oraz wycen szerokiego zakresu usług, w tym: transakcje M&A, pozyskiwanie nowego finansowania lub ponowne finansowanie istniejącego długu
  • współpraca z regionalnymi oraz globalnymi firmami
  • aktywny udział w koordynacji całych procesów związanych z projektami wycen i modelowania finansowego
  • nadzorowanie pracy młodszych współpracowników
  • uczestniczenie w innych działaniach w celu wykonania projektów
  • prezentacja wyników

Wymagania

  • 1-4 lata doświadczenia w zakresie doradztwa finansowego bądź wyceny i modelowania
  • wiedza z zakresu metod wyceny, sprawozdań finansowych i zasad rachunkowości
  • certyfikat CFA/ACCA mile widziany
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonałe umiejętności analityczne,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Korzyści

  • praca w międzynarodowym, renomowanym środowisku
  • budżet roczny przeznaczony na szkolenia
  • dofinansowanie oraz zachęcanie do ukończenia certyfikacji
  • benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa, model work like balance)
  • jasna ścieżka kariery

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Inwestycje | Analityk | Specjalista | Kierownik / menedżer projektu | Finanse | Finansowe | Wycena | BIG 4 | Treasury specialist