Połącz...

Starszy specjalista ds. rekrutacji z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 140056

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, szukamy kandydata na stanowisko Starszego specjalisty ds. rekrutacji.

Obowiązki:

  • współpraca z managerami odnośnie zapotrzebowania rekrutacyjnego
  • budowanie strategii rekrutacyjnej
  • prowadzenie rozmów z kandydatami
  • współpraca z agencjami rekrutacyjnymi

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze rekrutacji
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Rekruter | Rekrutacja | Starszy / starsza | HR | Recruiter