Połącz...

Starszy Specjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 139335

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o rozpoznawalnej marce, posiadająca w Poznaniu centrum księgowo-finansowe. Aktualnie w związku z rozwojem centrum poszukujemy osoby na stanowisko- Starszy Specjalista ds. Księgowości z j. angielskim

Miejsce pracy- Poznań

Zadania:

  • Nadzór nad kalkulacją cen transferowych
  • Koordynacja oraz przygotowywanie zestawień i raportów w zakresie polityki cen transferowych
  • Realizacja procesów w ramach księgi głównej
  • Usprawnianie procesów księgowych, uczestnictwo w procesach standaryzacyjnych w ramach centrum księgowego
  • Codzienny kontakt z Klientem wewnętrznym.

Wymagania

  • Min. 4-letnie doświadczenie w obszarze księgowości
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse, Ekonomia)
  • Praktyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych
  • Znajomość zasad i narzędzi sprawozdawczości finansowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (język używany w codziennej pracy)
  • Znajomość drugiego jezyka będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość Ms Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innym systemem klasy ERP będzie dużym atutem
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Motywacja, umiejętność pracy w zespole.

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia oraz pracę z profesjonalistami
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, pakiet medyczny, ect).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Księga główna | Księgowość | Back office | Zgodność ze standardami | Raportowanie | SAP | Zmiana | Financial Controller