Połącz...

Starszy Specjalista ds. Kadr (obsługa obcokrajowców)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137843

Dla naszego Klienta, jednego z leaderów branży procesów biznesowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Starszego specjalisty ds. kadr.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i aktualizacja akt osobowych pracowników.
  • Przygotowywanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy (umowy, aneksy, świadectwa pracy) oraz umów cywilno-prawnych.
  • Wprowadzanie, rejestrowanie i weryfikowanie danych źródłowych dotyczących czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, karty pracy itp.),
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników i członków ich rodzin oraz zleceniobiorców/wykonawców w ZUS, dokonywanie zmian w rejestracji ZUS.
  • Weryfikacja aktualności badań lekarskich oraz szkoleń z zakresu BHP.
  • Współpraca z placówkami leczniczymi w zakresie medycyny pracy (umawianie i kierowanie na badania wstępne, okresowe i kontrolne)
  • Koordynowanie prac Komisji Socjalnej – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Nadzór merytoryczny nad zespołem wspierającym administrację personalną.

Wymagania

  • Doświadczenie na równorzędnym stanowisku minimum 2 lata w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)
  • Dokładność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Samodzielność (Samokontrola)
  • Inicjatywa w działaniu i proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy w szczególności dotyczącego zatrudnienia obcokrajowców
  • Znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (w szczególności Excela),
  • Umiejętność działania pod presją czasu

Korzyści

  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Karta Multisport/Benefitsystems, - Prywatny Pakiet Medyczny
  • Szkolenia (w j. angielskim)
  • Gloablne struktury firmy
  • Wzrost wraz z organizacją
  • Nowoczesny budynek biznesowy
  • Praca w multikulturowym środowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Administracja | Prawny | Biuro | Osobisty | Excel | HR | Polityka kadrowa | Personnel officer