Połącz...

Specjalista ds. kadr i płac - projekt 5-6 miesięcy

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 139736

Dla jednego z naszych Klientów, dużej międzynarodowej firmy logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja procesu przeniesienia kadr i płac do globalnej firmy zewnętrznej,
  • Aktualizacja danych w systemie SAP,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz
  • Archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej, naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, PFRON, ZUS oraz prawa pracy,
  • Znajomość SAP i Excel.

Korzyści

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 5 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Specjalista | Koordynator | Generalist | Administracja | Excel | SAP HR | Płace | Outsourcing | Polskie prawo pracy | Remuneration and benefits specialist