Połącz...

Starszy specjalista ds. BHP - zakład produkcyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136766

Dla jednego z naszych klientów, dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko starszego specjalisty ds. BHP.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • proponowanie i wprowadzanie działań prewencyjnych i promujących bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • monitorowanie przepisów oraz zmian w przepisach dotyczących BHP (przepisy prawa polskiego, wewnętrzne regulacje firmy)
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przez system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych z zakresu BHP
  • udział w przeprowadzeniu oceny ryzyka zawodowego
  • aktywne uczestnictwo w postępowaniach po zdarzeniach wypadkowych
  • prowadzenie prezentacji i konsultacji na potrzeby kierownictwa fabryki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • min. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP oraz ich praktycznego zastosowania w zakładzie produkcyjnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • ukończone szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP
  • ukończony kurs audytora Zintegrowanego Systemu Zarządzania
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office (zwłaszcza programy Excel, Power Point)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i pracy zespołowej
  • asertywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • kurs kwalifikacyjny na inspektora ochrony przeciwpożarowej będzie atutem

  • wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i kompetencji oraz dodatki do płacy podstawowej
  • ciekawe stanowisko o wysokim poziomie samodzielności i decyzyjności
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o dobrej pozycji na rynku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Specjalista | Bezpieczeństwo |