Połącz...

Starszy księgowy ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 136771

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, szukamy kandydata na stanowisko Starszego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • praca w międzynarodowym zespole (region EMEA)
  • zarządzanie środkami trwałymi
  • księgowanie faktur zakupowych
  • uzgadnianie kont
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • raportowanie do NBP, GUS i innych instytucji finansowych
  • zadania w zakresie finansów i kontrolingu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • ugruntowana wiedza z zakresu pełnej księgowości
  • znajomość zasad polskiej księgowości
  • doświadczenie w pracy w oparciu o system Symfonia

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Księga główna | Zobowiązania | Ogólny | Starszy / starsza | Bookkeeper, accountant