Połącz...

Starszy księgowy ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 136771

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, szukamy kandydata na stanowisko Starszego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • praca w międzynarodowym zespole (region EMEA)
  • zarządzanie środkami trwałymi
  • księgowanie faktur zakupowych
  • uzgadnianie kont
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • raportowanie do NBP, GUS i innych instytucji finansowych
  • zadania w zakresie finansów i kontrolingu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • ugruntowana wiedza z zakresu pełnej księgowości
  • znajomość zasad polskiej księgowości
  • doświadczenie w pracy w oparciu o system Symfonia

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Księga główna | Zobowiązania | Ogólny | Starszy / starsza | Bookkeeper, accountant