Połącz...

Księgowy z językiem niemieckim - start-up w Krakowie

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136677

Naszym Klientem jest znana Niemiecka firma, dla której aktualnie do nowego centrum finansowo -księgowego w Krakowie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku:

Księgowego z językiem Niemieckim i Angielskim.

Osoby zatrudnione na w/w stanowisku wezmą udział w przenoszeniu procesów finansowo- księgowych z Niemiec i Szwajcarii .

Ponadto w zakres obowiązków będą wchodzić:

  • rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • codzienne wsparcie księgowych w obszarach AP, AR lub GL
  • odpowiedzialność za procesy zobowiązań lub należności
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • księgowanie środków trwałych
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/ekonomia
  • 2-5 lat doświadczenia w pracy w dziale zobowiązań i kosztów (AP) lub należności i sprzedaży (AR) lub w dziale księgi głównej (GL) w międzynarodowych strukturach SSC/BPO
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość systemu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy grupie

Korzyści

Oferta:
  • uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum usług wspólnych
  • szkolenia
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Audyt | Bankowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Księgowy / Księgowa | Analityk | Specjalista | Urzędnik | Zobowiązania | Należności | Excel | SAP | Wprowadzanie danych | Windykacja | Księga główna | Bookkeeper, accountant