Starszy Księgowy w dziale GL z językiem angielskim i włoskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 134437

Poszukujemy osób nastawionych na rozwój zawodowy w strukturach międzynarodowej firmy, notowanej na giełdzie w Nowym Jorku. Jako osoba doświadczona na podobnym stanowisku i posługująca się biegle językiem angielskim i portugalskim/hiszpańskim będziesz miał/a możliwość rozwoju i ciągłego poszerzania swojej wiedzy.

Stanowisko: Księgowy/a w departamencie GL -księgi głównej

Zakres obowiązków:

  • nadzór i kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów
  • koordynowanie prawidłowych rozliczeń podatkowych
  • praca w systemie SAP
  • odpowiedzialność za procedurę uzgadniania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych
  • uczestnictwo w miesięcznych i rocznych rozliczeniach operacji księgowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/rachunkowości mile widziane
  • min. 2- 3 lata doświadczenia w pracy w dziale Księgi Głównej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dora znajomość języka włoskiego
  • znajomość obsługi programu SAP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość przekazywania wiedzy innym
  • dokonała organizacja czasu pracy, wielozadaniowość

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • rozbudowana ścieżka kariery i możliwość objęcia indywidualnym programem rozwoju

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Specjalista | Księga główna | SAP | Podatki | Środki trwałe | Finance accountant