Połącz...

Starszy księgowy w dziale księgi głównej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 140122

Grafton Recruitment wspiera obecnie proces rekrutacyjny dla Klienta.

Stanowisko: Starszy księgowy w dziale księgi głównej
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Kontrola procesów w dziale zobowiązań (Purchase to Pay) oraz należności (Order to Cash);
  • Księgowanie według polskich oraz amerykańskich standardów rachunkowości;
  • Ścisła współpraca z działem SSC ulokowanym w zachodniej Europie;
  • Pomoc w kalkulacji VAT-u, raportowanie do zespołu zajmującego się VAT-em w Europie;
  • Tworzenie miesięcznych analiz finansowych;
  • Pomoc w tworzeniu budżetu.

Wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale księgi głównej;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu;
  • Pro-aktywne nastawienie.

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów (dostęp do kafeterii, prywatna opieka medyczna, płatna godzina lunchowa, pełnopłatne zwolnienia lekarskie, owoce i soki, wydarzenia organizowane przez firmę dla pracowników i ich rodzin).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Audyt | Finanse | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Excel | Finanse | Finansowe | SAP | Starszy / starsza | Księga główna | Ogólny | Biznes | BPO | US GAAP | GAAP | Bookkeeper, accountant