Starszy Księgowy w dziale GL z j. angielskim- transition do USA

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 20 godzin temu
Nr Ref. 138770

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która jest liderem na rynku nowoczesnych rozwiązań z branży consultingu i nowych technologii. W związku z przeniesieniem nowego procesu finansowo- księgowego do Krakowa, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w ramach projektów na stanowisku Starszego Księgowego w dziale Księgi Głównej.

Ponadto w zakres obowiązków będą wchodzić:

  • rozpatrywanie i analiza zapytań rachunkowo-finansowych
  • odpowiedzialność za procesy księgi głównej
  • przestrzeganie procedur i standardów firmy
  • uzupełnianie danych w systemie SAP
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie operacji księgowych
  • księgowanie środków trwałych
  • kontakt z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • wykonywanie raportów
  • osoby zatrudnione bedą miały możliwość wzięcia udziału w procesie przeniesiania pracesów (transition do USA)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie księgowości/finansów/ekonomii
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy dziale Księgowości w międzynarodowych strukturach SSC/BPO
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy grupie, silne zorientowanie na współpracę z Klientem wewnętrznym

  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • szkolenia
  • pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnet MultiSport
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Bookkeeper, accountant