Połącz...

Starszy księgowy w dziale GL - nowy projekt

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 7-11-41727

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego księgowego w zespole odpowiedzialnym za obszar GL. Osoba na tym stanowisku dołączyłaby do powstającego zespołu dedykowanego dla nowego projektu.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • koordynowanie pracy zespołu (1-3 osoby)
  • przegląd miesięcznych rekoncyliacji
  • współpraca z audytorami
  • przygotowywanie analiz dla biznesu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy w obszarze GL

Korzyści

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy
  • śniadanie w biurze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Raportowanie | Starszy / starsza | Księga główna | Bookkeeper, accountant