Połącz...

Młodszy księgowy z językiem szwedzkim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 137561

Dla Centrum Usług Wspólnych Grafton Recruitment poszukuje obecnie:
Młodszego księgowego z językiem niemieckim

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Uczestniczenie w procesie migracji procesu
  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Kontakt z dostawcami, uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
  • Tworzenie raportów VAT dla transakcji sprzedażowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Wykształcenie wyższe- preferowani absolwenci kierunków ekonomicznych
  • Doświadczenie w pracy w SSC będzie bardzo dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka szwedzkiego

Korzyści

Benefity:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanej wiedzy
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | ERP | BPO | SAP | Młodszy / młodsza | Finanse | Finansowe | Administration