Połącz...

Starszy księgowy GL z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 9 500 PLN/m
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140110

Dla Centrum Usług Wspólnych Grafton Recruitment poszukuje obecnie:

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • Tworzenie procedur procesowych i analiza popełnianych błędów
  • Monitorowanie terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Kontakt z dostawcami, uzgadnianie poprawności wystawianych faktur
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Uczestniczenie w zamknięciu miesiąca

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Ok. 5 lat doświadczenia w pracy w dziale księgi głównej
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Zobowiązania | ERP | BPO | SAP | Młodszy / młodsza | Finanse | Finansowe | Bookkeeper, accountant