Połącz...

Księgowy (biuro rachunkowe)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137756

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowego/owej dla naszego Klienta, biura rachunkowego

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg powierzonych klientów zgodnie z przepisami prawa i wymogami klienta
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, przygotowywanie przelewów bankowych
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, badań lekarskich, przygotowywanie zaświadczeń
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy i umów cywilno-prawnych
  • Wsparcie księgowości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2-u letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości (preferowane biura rachunkowe lub biura podatkowe)
  • Praktyczna wiedza z zakresu podatków: CIT/VAT/PCC
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości MSSF mile widziana
  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Benefiy pozapłacowe
  • Praca w prestiżowym biurze rachunkowym
  • Atrakcyjna lokalizacja

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV d z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Analizy | Księgowy / Księgowa | Specjalista | IFRS | Vat | Kompleksowy | CIMA | SAP | Raportowanie | Ogólny | GAAP | Accounting methods specialist