Połącz...

Starszy Konsultant ds. pracy tymczasowej

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Agnieszka Kaczmarczyk
Nr Ref. 129447

Firma Grafton Recruitment to renomowana, międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowo usługami z zakresu doradztwa personalnego dla partnerów biznesowych w Europie i na świecie. Firma została założona w 1982 roku. Aktualnie do naszego zespołu w Poznaniu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Starszy Konsultant ds. rekrutacji i administracji (dział pracy tymczasowej)

Osobie tej powierzymy obsługę kadrową istniejącej grupy pracowników tymczasowych delegowanych do grupy kluczowych Klientów oraz realizację nowych projektów rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne; umowy o pracę tymczasową, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, ewidencja czasu pracy, prowadzenie akt osobowych itp.)
  • Wprowadzanie do systemu ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich itp.
  • Rekrutacja pracowników na zróżnicowane stanowiska (samodzielni specjaliści, wspierający personel administracyjny, wykwalifikowani i niewykwalifikowani pracownicy fizyczni)
  • Kontakt z klientami związany z procesami rekrutacji i administracji kadrowo-płacowej
  • Okazjonalna współpraca z instytucjami zewnętrznymi – ZUS, urzędy pracy
  • Przygotowywanie raportów (rotacja, stan wykorzystania urlopów itd.)
  • Udział w spotkaniach z Klientami, przygotowywanie propozycji współpracy, aktywny rozwój kontaktów biznesowych
  • Wspólne działania z lokalnym zespołem konsultantów oraz innymi oddziałami firmy w oparciu o zasadę współpracy i dzielenia się wiedzą

Wymagania

  • Doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub agencji pracy tymczasowej
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy w zakresie zatrudniania za pośrednictwem agencji, szczególnie dotyczących pracy tymczasowej
  • Znajomość obsługi programów kadrowo-płacowych (znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w rekrutacji i selekcji pracowników
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, której celem jest realizacja potrzeb Klienta w określonym czasie
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja
  • Pozytywne usposobienie i gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań oraz pokonywania ograniczeń

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzienie podstawowe + prowizja od każdego obsługiwanego pracownika)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta fitness
  • Stabilna grupa Klientów, współpraca z dużymi firmami i prestiżowymi markami
  • Duże wsparcie merytoryczne i operacyjne ze strony managera i innych specjalistów
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji w sektorze wyspecjalizowanych usług dla biznesu
  • Pewne zatrudnienie – stawiamy na osoby zakładające długofalowy rozwój w firmie, chcące rozwijać się w środowisku biznesowym
  • Realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego!

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Konsultant | Urzędnik | Rekruter | Specjalista | Administracja | Konsulting | CRM | Excel | HR | Młodszy / młodsza | Biuro | Outsourcing | Płace | Kadry | Polskie prawo pracy | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna |