Połącz...

Starszy inżynier jakości klienta - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135259

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy inżyniera, który będzie gotowy podjąć się pracy na stanowisku Managera działu jakości klienta.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami odnośnie pojawiających się niezgodności
  • odpowiedzialność za proces planowania jakości wyrobów
  • czuwanie nad przestrzeganiem zasad jakościowych
  • udział w audytach wewnętrznych
  • ciągłe dążenie do poprawy jakości wyrobów i procesów
  • zarządzanie podległym personelem

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku starszego specjalisty/lidera/kierownika w obszarze jakości
  • doświadczenie w pracy w branży Automotive
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość norm jakościowych typowych dla branży Automotive

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dobra atmosfera pracy
  • pakiet socjalny
  • możliwości rozwoju w ramach grupy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Jakość | Kierownik / menedżer projektu | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | ISO/TS 16949 | ISO 14001 | APQP | FMEA | Stal | Hydraulika |