Połącz...

Sprzedawca w sklepie zoologicznym

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Karolina Warzecha
Nr Ref. 140381

Treść oferty

Lubisz pracować w sklepie przy obsludze Klientów ?
Dla naszego klienta z branży zoologicznej poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań i okolice
Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klientów
  • sprzedaż artykułów zoologicznych
  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru
  • przygotowywanie oraz udział w inwentaryzacji Sklepu
  • zapewnia prawidłowy obieg informacji Klient-Sklep
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów

Wymagania

  • zainteresowanie tematyką dotyczącą zwierząt i znajomość rynku zoologicznego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Korzyści

  • umowę o pracę
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Grafton Recruitment Sp z o.o. jest Agencją Zatrudnienia numer 812

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Sprzedawca | Sprzedaż | Shop assistant