Połącz...

Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 137117

Dla naszego klienta, organizacji zajmującej się wsparciem IT spółek wchodzących w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego.

Zakres obowiązków:

  • analiza i zdalne rozwiązywanie incydentów w zakresie I linii wsparcia
  • identyfikacja, diagnoza oraz reagowanie na problemy wspólnie z administratorami oraz specjalistami IT
  • uczestnictwo w projektach
  • poprawa i usprawnianie codziennych działań

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym
  • wykształcenie wyższe licencjackie
  • doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem klienta IT będzie dużym atutem
  • gotowość do pracy zmianowej (7 - 18)

Korzyści

  • możliwość rozszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia
  • konkurencyjne wynagrodzenie (w oparciu o rynek śląski)
  • pakiet socjalny (opieka zdrowotna, karta multisport, ZFŚS)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Inżynier | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Help Desk Technician