Połącz...

Starszy specjalista ds. podatków - SSC

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 27 dni temu
Nr Ref. 7-11-41214

Naszym Klientem jest centrum biznesowe międzynarodowej firmy produkcyjnej. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem specjalisty ds. VAT w nowo tworzonym zespole finansowym.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • udział w migracji procesów do Polski
  • zapewnienie przestrzegania przepisów w zakresie podatku VAT pomiędzy podmiotami z różnych krajów
  • przygotowywanie i weryfikacja deklaracji VAT
  • koordynacja audytów VAT
  • udział w doskonaleniu procesów i podnoszeniu jakości pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość itp.)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zdobyte w międzynarodowej firmie
  • wiedza z zakresu przepisów prawa podatkowego, zwłaszcza podatku VAT
  • bardzo dobra znajomość programu Excel

Korzyści

  • udział w tworzeniu nowego zespołu i migracji procesów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • wynagrodzenie wzbogacone o atrakcyjny pakiet korzyści pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Podatki | Vat | Zmiana | Excel | SAP | Treasury specialist