Połącz...

Specjalista w dziale zamówień z językiem holenderskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 130769

Dla naszego Klienta, jednego z globalnych liderów z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale zamówień z językiem niderlandzkim

Zadania:

  • Koordynacja procesu zamówień
  • Obsługa klientów
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Tworzenie raportów, statystyk oraz sprawozdań

Wymagania

  • Biegła znajomość języka niderlandzkiego(C1)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Min. półroczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętności analityczne

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia zagranicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | Obsługa klienta | Finanse | Asystent / asystentka | Specjalista | SAP | Klient | Administracja | Excel | Consultant