Połącz...

Specjalista w Dziale Zakupów z językiem niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 139687

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji finansowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista w Dziale Zakupów ze znajomością języka niemieckiego

Zadania:

  • Koordynacja procesu zakupów
  • Analiza ofert i umów
  • Doradztwo działom wewnętrznym w kwestiach zakupu towarów/ usług
  • Obsługa dostawców niemieckojęzycznych
  • Przygotowywanie raportów
  • Zarządzanie bazą danych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego
  • Minimum roczne doświadczenie w dziale zakupów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się zespole
  • Codzienny kontakt z językiemniemieckim
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w Centrum Warszawy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Klient | Lecturer