Połącz...

Specjalista w dziale utrzymania ruchu - branża automotive

Lokalizacja Katowice
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 7-21-43379

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Specjalista dziale utrzymania ruchu.

Obecnie poszukujemy osób o specjalizacji: Elektryk/Automatyk, Mechanik, Ślusarz.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • zapewnienie właściwego funkcjonowania urządzeń i maszyn
  • weryfikacja przyczyn awarii i diagnostyka
  • planowanie i przeprowadzanie napraw
  • prace prewencyjne i konserwacyjne
  • modyfikacja systemów sterowania - dla osób doświadczonych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • min. roczne doświadczenie w dziale UR
  • uprawnienia SEP
  • wiedza z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki, hydrauliki maszyn
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i szybkiego reagowania
  • znajomość sterowników PLC - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:
  • uprawnienia na wózek/suwnicę/podest ruchomy
  • umiejętność spawania TIG lub MIG/MAG
  • znajomość sterowników PLC i wprowadzania modyfikacji

Korzyści

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa/bony)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp.z o.o.jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Inżynieria | Inżynier | Mechanik | Wsparcie techniczne | Technik | Ślusarz | Elektryk | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Automatyka | Materiały | Mechaniczny | Elektryka | Mechanic