Konsultant w dziale zamówień i rezerwacji - centrum usług biznesowych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 133064

Nasz Klient, międzynarodowa, prężnie działająca firma z obszaru outsourcingu usług, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego chętnych do dołączenia do zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów zagranicznych.

Zakres obowiązków:

  • odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania klientów z obszaru niemieckojęzycznego
  • rejestrowanie nadchodzących zapytań w systemie informatycznym firmy
  • tworzenie raportów i zestawień
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • przynajmniej dobra (min. B2) znajomość języka niemieckiego (zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz Internetu
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w pracy na stanowiskach administracyjnych będzie mile widziane

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji językowych poprzez codzienny kontakt z osobami niemieckojęzycznymi
  • możliwośći rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz świadczenia pozapłacowe (prywatna opieka zdrowotna, szkolenia)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | Telemarketing