Specjalista w dziale HR z językiem francuskim lub niemieckim

Lokalizacja Żórawina
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 6 500 PLN/m
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-45302

Dla naszego Klienta- międzynarodowej korporacji bardzo aktywnie działającej w obszarze procesów outsourcingowych, dostarczającej swoim partnerom najlepsze rozwiązania biznesowe poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

<b> Specjalista w dziale HR z językiem francuskim </b>

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej obsługi Klienta dotyczącej spraw związanych z obszarem HR: benefity, urlopy, wynagrodzenia etc.
  • Odpowiadanie na zapytania mailowe, rozwiązywanie spraw pracowników
  • Sporządzanie raportów administracyjnych (SAP)
  • Aktualizowanie rekordów oraz danych w systemie
  • Bliska współpraca z działem Kadr

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego/niemieckiego i angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi Klienta
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność nawiązywania relacji
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | HR | Obsługa klienta | Finanse SSC / BPO | Administrator | Specjalista | Język | CSR | SAP HR | Płace | HR Specialist