Połącz...

Specjalista w dziale Cash Management

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 14 dni temu
Nr Ref. 1-11-41499

Dla naszego Klienta, struktur SSC, firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydata zainteresowanego rozwojem zawodowym w ramach nowych projektów na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • księgowanie transakcji finansowych
  • lokowanie transferów i zleceń płatności oraz zarządzanie płatnościami
  • trzymanie się procedur w celu polepszenia efektywności w płatnościach, wypłatach pieniężnych, działaniach związanego z miesięcznym zamknięciem konta oraz przygotowywaniem międzyoddziałowych raportów
  • przygotowywanie płatności ad-hoc
  • aktywna współpraca z audytorami oraz bankami
  • analizowanie mechanizmów przepływu pieniężnego firmy
  • rozwiązywanie problemów związanych z kursem walut
  • utrzymywanie bezpieczeństwa i poufności dokumentów finansowych

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (mile widziani absolwenci Finansów/ Księgowości/ Ekonomii)
  • doświadczenie w dziale Cash Management/ Treasury
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość księgowości oraz doświadczenie we współpracy z księgowością (AP/AR)
  • mile widziane doświadczenie w SSC
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)

Korzyści

  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szansa rozwoju w stabilnej firmie o wiodącej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • opieka zdrowotna, ubezpieczanie na życie, karta Multisport

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Skarb / skarbowy | Bookkeeper, accountant