Połącz...

Specjalista/ka ds. logistyki

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt .
Nr Ref. 139800

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MIejsce pracy: Ozorków

Obowiązki :

  • kontakt z klientami w ramach codziennej obsługi zamówień
  • rejestracja zamówień w systemie
  • kontrolowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • przeprowadzanie wysyłek do klientów
  • współpraca z magazynem w zakresie przygotowania wysyłek
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • zarządzanie reklamacjami logistycznymi klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz SAP
  • systematyczność i dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej

Korzyści

Klient oferuje:
  • umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Logistyka | Specjalista | Logistician