Połącz...

Specjalista/Analityk ds. HR (SSC)

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140412

Dla międzynarodowego SSC zlokalizowanego w centrum Łodzi poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty/Analityka ds. HR.

Zakres zadań:

  • odpowiedzialność za terminowe przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru HR, na potrzeby Globalnego Teamu HR.
  • wsparcie komunikacji i szkoleń dedykowanych użytkownikom wewnętrznych systemów: SAP HR i SuccessFactors.
  • administrowanie narzędziami wewnętrznej komunikacji (np. narzędzia Google).
  • udział we wdrożeniach procesów i systemów HR.

Wymagania

  • 2-4 lata doświadczenia w obszarze HR.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne.
  • znajomość systemu SAP i/lub SuccessFactors będzie atutem ale nie jest konieczne.

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • udział w ciekawych projektach.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • wewnętrzene szkolenia.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Koordynator | Specjalista | SAP HR | HR | SSC | HR Specialist