Połącz...

Specjalista/Specjalistka ds. rekrutacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138631

Jeżeli posiadasz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym – ta oferta skierowana jest do Ciebie!
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Specjalista/Specjalistka ds. rekrutacji 3/4 etatu
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Zadania:

  • kompleksowa obsługa procesów rekrutacji i selekcji kandydatów (szerokie spektrum stanowisk),
  • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy,
  • ścisła współpraca z managerami poszczególnych działów w zakresie prowadzonych rekrutacji,
  • przygotowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • zarządzanie danymi w wewnętrznym systemie rekrutacyjnym,
  • współpraca z zagranicznymi działami HR.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę na 6 miesięcy,
  • elastyczne godziny pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | HR | Rekruter | Rekrutacja | Recruiter