Połącz...

Specjalista/ka ds. logistyki z j. niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134077

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista/ka ds. logistyki z językiem niemieckim

Obowiązki :

  • kontakt z klientem z Niemiec w ramach codziennej obsługi zamówień
  • rejestracja zamówień w systemie
  • kontrolowanie stanów magazynowych wyrobów gotowych
  • przeprowadzanie wysyłek do klientów
  • współpraca z magazynem w zakresie przygotowania wysyłek
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • zarzadzanie reklamacjami logistycznymi klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowsku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • systematyczność i dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Logistyka | Specjalista |