Połącz...

Specjalista/ka ds. jakości z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 138768

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • kontrola wymiarowa i badanie funkcjonalności wyrobu
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • sprawdzanie zgodność procesu i produktu na podstawie planów
  • tworzenie raportów i zestawień jakościowych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • stały kontakt z klientem
  • współpraca przy tworzeniu FMEA, 8D, Action Plan oraz procesu „flow”.

Wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • biegła znajomość języka franuckiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego ISO
  • wiedza z zakresu norm ISO TS
  • znajomość narzędzi FMEA, 8D, Paerto,
  • znajomość zasad APQP
  • znajomość technik doskonalenia i zatwierdzania wyrobów PPAP
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność delegowania zadań i analizowania danych

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Jakość | Specjalista | ISO | ISO/TS 16949 | PPAP | ISO specialist