Połącz...

Wdrożeniowiec Salesforce

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-41202

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej prowadzącej działalność w obszarze IT dla klientów na terenie całego świata, poszukuję osoby na stanowisko:

Specjalista Salesforce

Miejsce pracy: Warszawa

Dołączając do zespołu działającego w obszarze technologii Salesforce, będziesz odpowiedzialny na wdrażanie tej technologii u klientów zarówno w Polsce, jak i w Europie Zachodniej.

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrażania technologii Salesforce (w obszarach: Sales, Service, Marketing Cloud)
  • Bliska współpraca z biznesem (zbieranie wymagań biznesowych, projektowanie rozwiązań)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w technologii Salesforce
  • Otwartość do podróży na terenie Europy (do 70% czasu)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do poszerzania swojej wiedzy w obszarze Salesforce oraz Coud (SaaS)

  • Możlwość realizowania różnorodnych projektów, różni vendorzy, klienci
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju zadowowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań
  • Rozbudowany pakiet szkoleniowy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | SAS | Rozwiązania w chmurze | IT Consultant