Połącz...

Specjalista Ryzyka Operacyjnego AML, KYC, KYV

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 1-11-41103

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Banku z siedzibą w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty Ryzyka Operacyjnego (TPM Operations Associate).
Obowiązki:

  • zarządzanie i koordynowanie procesami związanymi z oceną usług, które wymagają szczegółowej interpretacji
  • rozwój narzędzi do zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • zarządzanie i wypracowanie rozwiązań, weryfikując spełnianie wymogów nadzorczych
  • branie udziału w opiniowaniu ryzyka operacyjnego
  • przygotowanie wymaganych raportów, analiz, prezentacji
  • uczestniczenie w innych projektach realizowanych przez pracodawcę takich jak konsolidacja procesów, migracje, ulepszenia ERP.

Wymagania

Kwalifikacje i umiejętności:
  • Biegła znajomość języka angielskiego. Język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe
  • Min. 5-6 lat doświadczenia w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Mile widziane doświadczenie AML, KYC, KYV/ środowisko operacyjne/analityczne/ zarządzanie ryzykiem
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpretacji danych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność, umiejętność pracy w grupie.

Korzyści

Oferujemy:
  • ciekawa i stabilna praca w młodym, dynamicznym zespole
  • praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • możliwości rozwoju kariery
  • pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Audyt | Finanse | Specjalista | Audytor | Associate | Analityk | BIG 4 | Ryzyko | AML | Finansowe | Finanse | Auditor