Połącz...

Specjalista IT

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 132935

Treść oferty

For our client

Główne zadania:

  • operacyjna administracja serwerami Windows OS
  • instalacja, konfiguracja, aktualizacja systemów i aplikacji
  • monitorowanie systemów, bieżące rozwiązywanie problemów i prowadzenie akcji naprawczych
  • wspracie we wdrożeniach oraz rozwoju infrastruktury
  • ścisła współpraca z innymi zespołami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie infrastruktury

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Windows Server oraz Office 2013
  • dobra znajomość Active Directory, Firewall
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów systemowych
  • zaangażowanie i chęć doskonalenia swoich umiejętności
  • bardzo dobra znajomośc języka angielskiego
  • znajomość LAN/WAN oraz MCSE będzie autem

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Analityk | Inżynier | IT |