Połącz...

Specjalista – II linia wsparcia klienta niemieckojęzycznego

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 126230

Naszym Klientem jest jeden z globalnych liderów dostarczających wysokiej klasy usługi w obszarze IT i Telekomunikacji, który cieszy się pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców. W związku z rozszerzaniem zespołu specjalistów na drugiej linii wsparcia technicznego, poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, zainteresowanych pracą na drugiej linii wsparcia.

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie problemów, diagnozowanie i utrzymywanie infrastruktury niemieckojęzycznych klientów firmy
  • reagowanie na zapytania oraz zarządzanie problemami w obszarze drugiej linii wsparcia dla klientów niemieckojęzycznych
  • przygotowywanie dokumentacji i kontakt ze specjalistami z wewnętrznych działów IT i użytkownikami

Wymagania

  • gotowość na relokację do woj. kujawsko-pomorskiego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom A2/B1)
  • doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT, wykształcenie informatyczne lub głębokie zainteresowanie tą tematyką
  • umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na współpracę w zespole

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń (pensja podstawowa, premia finansowa dwa razy do roku, nagrody)
  • prywatna opieka medyczna oraz prywatne ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • kontakt z najnowszymi technologiami IT
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych
  • dostęp do certyfikowanych szkoleń wartych nawet kilkanaście tysięcy PLN
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy
  • dostęp do bezpłatnych kursów językowych
  • możliwość transferu zagranicznego w ramach wewnętrznych procesów rekrutacyjnych

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Administracja | Helpdesk | Język | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące |