Połącz...

Specjalista HR

Lokalizacja lubelskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139940

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • opis oraz aktualizacja struktury organizacyjnej,
  • przygotowywanie zestawień oraz prezentacji dla Zarządu, dotyczących struktury organizacyjnej i zatrudnienia,
  • analiza procesów i obiegu dokumentów oraz proponowanie usprawnień w tym zakresie,
  • przygotowywanie protokołów ze spotkań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ekonomiczne),
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • średniozaawanasowany poziom języka angielskiego,
  • obsługa pakietu MS Office

Korzyści

  • zatrudnienie na postawy umowę o prace
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

HR and administracja and prawo | HR | Administrator | Specjalista | Administracja | HR | SAP HR | Biuro | HR Specialist