Połącz...

Specjalista ds. zobowiązań z j. niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 9-26-41137

Dla nowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko Specjalisty ds. zobowiązań.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur w systemie SAP oraz weryfikowanie poprawności danych na fakturach,
  • procesowanie dokumentów dotyczących wydatków pracowniczych w systemie SAP, weryfikacja i zatwierdzanie wydatków związanych z podróżami służbowymi, udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników dotyczące służbowych kart VISA,
  • telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z dostawcami oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania,
  • udział w zamknięciu miesiąca i roku po stronie zobowiązań,
  • aktualizacja danych dotyczących dostawców w systemie SAP.

Wymagania

  • min rok doświadczenia w obszarze księgowości w międzynarodowej firmie,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobre umiejętności analityczne i interpersonalne.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet benefitów,
  • biuro w centrum Łodzi,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | SAP | Bookkeeper, accountant