Połącz...

Specjalista ds. zobowiązań z j. niemieckim.

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 135898

Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zobowiązań z j. niemieckim.

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • Współpraca w ramach zespołu księgowego w zakresie zagadnień księgowych;
  • Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych (niemieckim, angielskim).
  • Praca w oparciu o system SAP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów (Rachunkowość, Ekonomia, Finanse);
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości (np. staż, praktyki w biurze rachunkowym);
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności interpersonalne, otwartość, umiejętność pracy w zespole, chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości.

  • Stabilna praca w znanej, międzynarodowej firmie o ciekawej kulturze organizacyjnej;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Szkolenia;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Księgowy / Księgowa | Administrator | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Excel | Finanse | SAP | Korporacja | Wprowadzanie danych | ERP | Proces |