Połącz...

Specjalista ds. zarządzania treścią (dział marketingu)

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139780

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży poszukujemy Kandydatów na stanowisko- Specjalista ds. zarządzania treścią (dział marketingu).

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Zarządzanie materiałami marketingowymi
  • Weryfikacja i wprowadzanie zmian w treści dokumentów i materiałów marketingowych
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Analiza potrzeb i rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie zawartości prezentacji i materiałów marketingowych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz innymi działami w firmie w zakresie zarządzaniu treścią.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z marketingiem
  • Doświadczenie w obszarze makretingu, zwiazane z tworzeniem dokumentów dedykowanych do komunikacji zewnętrznej lub wewnętrznej lub doświadczenie związane z przetwarzaniem dużej ilości dokumentów (sprawdzanie poprawności, tworzenie wymagań, eliminowanie błędów)
  • Znajomość CMS, systemów do publikacji dokumentów on-line
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość Pakietu MS Office
  • Dokładność i dobra organizacja czasu pracy
  • Doświadczenie w pracy projektowej
  • Doświadczenie w pracy w miedzynarodowym środowisku będzie atutem.

Korzyści

  • Przyjazna atmosfera pracy w komfortowym biurze w Poznaniu
  • Możliwość zdobycia ciekawego i uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Praca w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do kursów, szkoleń.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Sprzedaż | Marketing | Specjalista | Back office | Klient | Wprowadzanie danych | Język | Dane podstawowe | Branża reklamowa | Biznes | Kanał | Komunikacja | Treść | Dane | Department | Marketing | Marketing internetowy | Produkt | Projekt | Media społecznościowe | Project Administrator