Połącz...

Specjalista ds. zarządzania danymi z językiem angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 140471

Treść oferty

Poszukujemy dla Naszego klienta osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie oraz dbanie o dane w systemie CRM
  • regularne wprowadzanie zmian danych dotyczących firmy oraz klientów
  • nadzór nad wprowadzonymi zmianami dokonanymi przez innych użytkowników systemu
  • ścisła współpraca z zespołem międzynarodowym
  • tworzenie raportów
  • kontakt z klientami firmy

Wymagania

min. roczne doświadczenie na adekwatnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze systemu SAP mile widziane, dobra znajomość MS Office
  • orientacja na szczegóły, dokładność, sumienność

Korzyści

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • bardzo wysoka kultura organizacyjna
  • przyjazna atmosfera
  • interesujące wyzwania biznesowe związane z tworzeniem nowych struktur i migracją procesów do Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse | Specjalista | Wprowadzanie danych | Database specialist