Specjalista ds. zamówień - nowy zakład produkcyjny w Gliwicach

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139323

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która otworzyła nowy zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Specjalisty w dziale zakupów.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • identyfikacja potrzeb zakupowych w wyznaczonej grupie asortymentowej
  • realizacja zakupów pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych
  • kontrolowanie i optymalizacja stanów magazynowych
  • współpraca z aktualnymi dostawcami
  • wspieranie procesu przygotowania i planowania produkcji
  • kontakt z innymi działami w firmie w celu optymalnej realizacji potrzeb klienta
  • opieka nad dobrym wizerunkiem firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. rok doświadczenia w dziale zakupów - zamówienia, zaopatrzenie, kontakt z dostawcami
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomości pakietu MS Office
  • znajomość systemu klasy ERP mile widziana
  • duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • dokładność, samodzielność i odpowiedzialność

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • przyjazna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kupiec | Produkcja | B2B | Obsługa / serwis | Opakowania | Drukowanie / poligrafia | Purchaser