Połącz...

Specjalista ds. zamówień - język rumuński

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 137847

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej odzież ochronną, poszukujemy obecnie osoby, która byłaby zainteresowana podjęciem pracy w dziale obsługi klienta rumuńskiego.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w ramach realizowanych zleceń
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami w języku rumuńskim, angielskim i polskim
  • opieka nad terminową wysyłką i realizacją zamówień
  • kontakt z centralą firmy i oddziałami za granicą w ramach realizowanych obowiązków

Wymagania

  • dobra znajomość języka rumuńskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka polskiego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta

  • praca w międzynarodowej firmie, dająca możliwość wykorzystywania języka rumuńskiego
  • samodzielność w działaniu
  • dobra atmosfera w pracy i stabilne warunki zatrudnienia

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | IT | Obsługa klienta | Doradca | Wsparcie | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące |